Czas pracy 2019 – na przykładach, wzorach i grafikach
Komentarz do przepisów to zazwyczaj solidna lektura, ale… ciężka do przetrawienia i dość „teoretyczna”. Ten komentarz jest inny. Kładzie nacisk na przykłady, wzory i grafiki. Oraz konkretne praktyczne wskazówki. A te są bezcenne w tak trudnej tematyce, jak czas pracy.
2019-01-29, 14:30

Komentarz do przepisów kodeksowych "Czas pracy" to publikacja, którą można śmiało polecić wszystkim osobom zajmującym się prawem pracy w praktyce. Czasu pracy nie da się tak po prostu wytłumaczyć „w teorii".

Choć przykłady, czy wzory są zawsze bardzo cenne, to przy wyjaśnieniach dotyczących czasu pracy są wręcz kluczowe. Najlepszą odpowiedzią na tą potrzebę jest prezentowana książka.

Łączy ona zalety typowego komentarza do przepisów, czyli usystematyzowanej wiedzy – wyjaśnień do poszczególnych artykułów działu VI Kodeksu pracy z podejściem praktycznym, czyli właśnie licznymi przykładami, tabelami, wzorami oraz grafikami przygotowanymi na konkretne miesiące bieżącego roku. Wszystko z naciskiem na praktykę i natychmiastowe zastosowanie gotowych rozwiązań.
Nadzór merytoryczny nad całością sprawuje p. Joanna Suchanowska, adwokat, doświadczony praktyk i specjalista w zakresie przepisów dotyczących czasu pracy i wynagrodzeń, trener na licznych szkoleniach.

Dlatego jestem przekonany, że komentarz będzie nie tylko wiarygodnym źródłem wiedzy, ale przede wszystkim usprawni pracę i pomoże bardzo szybko zastosować w praktyce dany przepis, system czy rozkład czasu pracy, albo inne rozwiązania dotyczące czasu pracy.

Uwaga: Publikacja uwzględnia też zmiany w zakresie ewidencjonowania czasu pracy z 2019 roku.

Książkę kupisz tutaj: https://fabrykawiedzy.com/czas-pracy-2019-przepisy-z-praktycznym-komentarzem.html

Czas pracy 2019. Przepisy z praktycznym komentarzem

KONTAKT / AUTOR
Michał Suchecki
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy