Vademecum Zarządcy Nieruchomości – wzory dokumentów, pism, umów, wniosków z komentarzem 2019
W swojej pracy zarządca bardzo często korzysta z wszelkiego typu umów, uchwał i wniosków. Na przygotowanie tego typu dokumentów traci dużo swojego czasu. Każdy chciałby zaoszczędzić go w takich kwestiach, prawda? Dlatego dajemy Państwu świetne rozwiązanie!
2019-04-15, 12:48

Vademecum Zarządcy to kolejne, III już wydanie pozycji, która z roku na rok zyskuje coraz większą popularność wśród osób zarządzających nieruchomościami. W najnowszym wydaniu zawarliśmy zarówno wzory uchwał dotyczących zarządu wspólnoty, wzory regulaminu funkcjonowania wspólnoty, wzory uchwał w sprawie przyjęcia rocznego planu gospodarczego, jak i wzory uchwał w sprawie zlecenia windykacji w stosunku do właścicieli, wykonania remontów nieruchomości wspólnej etc.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każda sytuacja różni się od pozostałych, a więc wzory też będą nieco inne. Dlatego z myślą o tym do każdego przedstawionego dokumentu dajemy również komentarz pozwalający dostosować go do konkretnej sytuacji. Dla Państwa wygody dołączamy również płytę CD, na której umieściliśmy wszystkie wzory z książki w postaci szablonu do uzupełnienia.

Vademecum kupisz tutaj: https://fabrykawiedzy.com/vademecum-zarzadcy-nieruchomosci-wzory-dokumentow-pism-umow-wnioskow-z-komentarzem-2019.html

Vademecum Zarządcy Nieruchomości

KONTAKT / AUTOR
Michał Suchecki
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy