Wzory umów dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych z praktycznymi komentarzami
Zarządcy w swojej pracy muszą mieć pewność, że sporządzone przez nich uchwały, wnioski i pozwy są sporządzone zgodnie z prawem. Nawet najmniejszy błąd może skutkować pociągnięciem zarządcy do odpowiedzialności zawodowej. Dlatego ważne jest, aby każde pismo było sporządzone zgodnie z obowiązującą literą prawa.
2019-04-15, 13:06

Teraz to nie problem – z myślą o codziennej pracy osób administrujących nieruchomości przygotowaliśmy książkę, która zbiera wszystkie najbardziej aktualne wzory uchwał i wniosków, z uwzględnieniem ostatnich zmian. Chcąc oszczędzić cenny czas zarządców, każde pismo jest opatrzone szczegółowym komentarzem – dzięki temu można je dostosować do różnych sytuacji.

Wiemy, jak bardzo specjaliści cenią sobie wygodę korzystania z tego typu źródeł wiedzy – dlatego do książki dołączamy płytę CD, na której znajdują się wszystkie wymienione w książce wzory. Wystarczy wybrać potrzebny wzór, uzupełnić go wedle własnych potrzeb i wydrukować.

Książkę kupisz tutaj: https://fabrykawiedzy.com/wzory-umow-dla-wspolnot-i-spoldzielni-mieszkaniowych-z-praktycznymi-komentarzami-2019.html

Wzory umów dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych z praktycznymi komentarzami

KONTAKT / AUTOR
Michał Suchecki
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy